Незабаром відкриття нового закладу «SMAYLIK CLEVER»

Незабаром відбудеться відкриття закладу нового формату для дошкільнят SMAYLIK CLEVER *! Це програма інтенсивної підготовки до школи та розвитку талантів для дітей від 5 років.

Триває набір у групи. Кількість місць обмежена. Запис та детальна інформація за тел. 066-784-29-99.

(натисніть тут, якщо Вас цікавить дитячий садок для дітей молодшого віку)

«SMAYLIK CLEVER» ЦЕ:

Поєднання найкращого від формату приватного дитячого садка клубного типу та інтенсивних занять з підготовки до школи, розвитку талантів дитини. Кожен життєвий етап дитини особливий, проте саме початок шкільного життя є найбільш відповідальним, це крок до майбутнього майже дорослого та самостійного життя. Наша мета — не просто дати дітям знання і навички, які необхідні в школі. Ми розвиваємо все те, що допомагає досягти успіху в житті і знайти своє місце в ньому: мотивація вчитися, самостійність, цікавість, наполегливість, творчість, вміння приймати рішення, працювати в команді, долати труднощі, вирішувати проблеми і конфлікти.

SMAYLIK CLEVER — це окремий заклад дитячого садка повного дня (з 8-00 до 19-00), просторий, світлий та комфортний, що розташований поряд з нашим дитячим садком «SMAYLIK» у ЖК «Софія від Мартинова» . SMAYLIK CLEVER орієнтований на дітей старшого віку від 5 років що в найблищий рік-два планують піти до школи. Перебування в закладі включає в себе повноцінне і різноманітне 4- разове харчування, денний сон, прогулянки на дитячому майданчику, регулярні огляди лікарем, різноманітні розвиваючі заняття, вивчення англійської мови, та багато іншого. Тобто це поєднання всього того, що передбачено умовами дитячого садка «SMAYLIK» та найкращих сучасних програм з підготовки до школи і розвитку талантів дітей дошкільного віку. І все це за доступною ціною — завітайте до нас в гості!**

ЩО ТАКЕ ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ У  «SMAYLIK CLEVER»

Кожна мама хоче, щоб майбутнє дитини було успішним та щасливим. Проте, успішність- це не лише випадковість. Успішність- це результат правильного та мудрого виховання. Успішна людина не лише вміє читати, писати, рахувати. Вона володіє особливими якостями, а саме: самостійністю, відповідальністю, цілеспрямованістю, вмінням організовувати та планувати свій час, вмінням вести переговори тощо. Звичайно, всі ці якості не з’являються одразу. Проте, характер формується в дитинстві. І саме в дитинстві треба формувати всі перераховані навички та якості.

Коли дитина іде в перший клас- це переламний момент в її житті. Різко змінюється режим дня, вимоги, збільшується навантаження тощо. Тому для кожної дитини адаптація до школи- це справжній стрес. І від того, наскільки успішно пройде адаптація дитини до школи, залежатиме її подальші успіхи в навчанні. Якщо підготувати дитину до школи правильно, вона показує успіхи в навчанні, легко налагоджує відносини з товарищами по класу, її відносини з вчителями складаються сприятливо. На початковому етапі, особливості адаптаційного процесу до навчання в школі, визначають подальший інтерес дитини до навчання, ставлення до школи в цілому, позицію в новому колективі. Наш новий заклад SMAYLIK CLEVER для дошкільнят враховує всі ці аспекти. SMAYLIK CLEVER націлений на те, щоб підготовка до шкільного навчання була максимально м’якою та ефективною, щоб майбутній першокласник оволодів необхідними в школі навичками заздалегідь, щоб шкільне навантаження було для дитини звичним та комфортним.

as2134asq-min

ЩО ВКЛЮЧАЄ НАША ПРОГРАМА І ЧИМ НАША ПРОГРАМА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ СТАНДАРТНИХ ПРОГРАМ

Перебування та навчання*** у «SMAYLIK CLEVER»  передбачає всебічний розвиток дитини:

 • Розвиток мови, читання, азбука, навчання грамоті (формування зв’язного мовлення, розвиток словника, правильної вимови, навичок читати, знання алфавіту)
 • Математика, рахунок (кількість і рахунок, геометричні фігури, час, величина, орієнтування в просторі, виконання дій складання-віднімання)
 • Іноземна (англійська) мова у ігровій формі за міжнародною оксфордською програмою
 • Розвиток моторики, підготовка руки до письма (письмо, малювання, штрихування, вирізання, аплікації)
 • Розвиток психічних процесів (уваги, мислення, пам’яті, уяви, посидючості, слухняності)
 • Творчість, розвиваючі ігри та вправи (вміння міркувати, аналізувати і робити висновки)
 • Музика та співи з синтезатором (відбуваються регулярні дитячі виступи)
 • Акторська майстерність, хореографія (танці)
 • Пізнання будови світу, природних явищ, культури інших народів, тощо
 • Соціальний розвиток (навички спілкування, взаємодія в колективі, лідерство, відстоювання особистих інтересів, вирішення конфліктних ситуацій, взаємовідношення з вчителями і батьками)
 • Індивідуальний розвиток (самостійність, ініціативність, прийняття рішень, відповідальність, вміння доводити розпочату справу до кінця, підприємництво)
 • Фізичний розвиток, періодичний огляд медичним працівником (прогулянки та рухливі ігри на свіжому повітрі, фізичні вправи тощо)
 • Консультації професійного дитячого психолога, логопеда-дефектолога

 

 

 • * — «SMAYLIK CLEVER» це приватний дитячий садок клубного формату, що орієнтований на інтенсивну підготовку до школи та розвиток талантів дітей від 5 років
 • ** — діє режим дня та контроль відвідування сторонніми особами — погодьте ваш візит за тел. 066-784-29-99
 • *** — заняття проходять на українській мові, з метою максимальної адаптації дитини до шкільного навчання