Садок повного дня

У затишній атмосфері, малюки весело спілкуються з друзями та розвивають свої таланти. Більше 40 занять на місяць, 5-и разове харчування протягом дня, 2 прогулянки, денний сон та безкоштовний щотиждневий огляд педіатра. Садок працює з понеділка по п’ятницю з 07-30 до 19-30 год.

Садок на пів дня

Сумуєте за своїм малюком та хочете провести другу половину дня з ним? Наша група на пів-дня це 20 занять, 3-х разове харчування, прогулянка та безліч позитивних емоцій. Чекаємо на вас з 07-30 до 13-00 год. за попереднім записом.

Група вихідного дня

Якщо у Вас непередбачувані справи у вихідні, то завітайте до нашої групи вихідного дня. На відміну від ігрових кімнат, де дитина буде комфортно почуватись не більше двох чи трьох годин, ми орієнтовані на довгострокове перебування. Веселі творчі заняття, прогулянки, гаряче 3-х разове харчування, денний сон за потребою. Чекаємо на вас по суботам та неділям з 10-00 до 18-00 год. за попереднім записом.

English language

Англійська мова за міжнародною оксфордською програмою – в ігровій формі, з провідним викладачем, – вже включена в програму нашого дитячого садка для всіх вікових груп!

Підготовка до школи

Плануєте скоро іти до школи? Smaylik Clever – поєднання найкращого від формату приватного дитячого садка клубного типу та інтенсивних занять з підготовки до школи, вивчення іноземної мови, розвитку талантів дитини. Високий рівень підготовки гарантуємо! З нами вам не потрібно буде відвідувати додаткові заняття деінде. Все включено у вартість дитячого садка!

Дні народження

Наші аніматори розроблять веселу розважальну програму відповідно до віку та інтересів дитини. Це можуть бути ігри з улюбленими персонажами, пізнавальні наукові шоу, захоплюючий квест, шоу мильних бульбашок чи дитяча дискотека. День Народження Вашої дитини пройде в веселій дружній атмосфері в стінах нашого дитячого клубу!

Логопед, дефектолог

Якщо у дитини виникли труднощі чи затримка в розвитку мовлення, вам завжди допоможе наш професійний логопед та дефектолог!

Психолог

Капризна поведінка дитини, труднощі в адаптації до садка чи школи, дитячі страхи, переживання втрати, пагані звички – з цими труднощами допоможе впоратися наш психолог. Загальний супровід психолога – вже включено до вартості нашого садка!

Особливі діти

Аутизм, гіперактивність, когнітивна дезінтеграція чи затримка психо-мовленнєвого розвитку – це ще не вирок, а сигнал до активних дій. Рання діагностика та корекційні заняття за сучасними методиками показують чудові результати. Зверніться до наших досвідчених фахівців – психолога, дефектолога, логопеда, і Ви неодмінно побачите прогрес в розвитку дитини!